Polițist din Șomcuta Mare, depistat pozitiv la droguri în timpul serviciului
Un eveniment șocant a avut loc miercuri seara în orașul Șomcuta Mare, când un polițist a fost depistat pozitiv la droguri în timpul serviciului, anunță Inspectoratul de Poliție Județean (IPJ) Maramureș. Potrivit declarațiilor oficiale furnizate de IPJ Maramureș, în seara de miercuri, în timpul testării rutine
