Orosz Krisztofer Levente, noul viceprimar al municipiului Sighetu Marmației
Orosz Krisztofer Levente a fost numit viceprimar al municipiului Sighetu Marmației în cadrul unei ședințe extraordinare a Consiliului Local desfășurate pe 5 noiembrie. Aceasta marchează o schimbare de conducere față de mandatul anterior, când funcția era deținută de Daniela Onița Ivașcu, reprezentantă a PNL. În urma
