O femeie din Asuaju de Jos a căzut in fântână
Pompierii militari au fost solicitați să intervină pentru salvarea unei persoane căzută în fântână, în localitatea Asuaju de Jos. „La locul indicat s-au deplasat echipaje din cadrul Secției de Pompieri Fărcașa, cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD, o autospecială
