Adio, fose septice! Ce primărie forțează branșarea la utilități?
Comuna Bârsana a intrat oficial într-o etapă de monitorizare severă a modului în care cetățenii utilizează infrastructura de utilități recent finalizată. După ani de investiții masive, care au inclus proiecte de peste 2 milioane de euro finanțate prin Fondul de Mediu și Programul Dezvoltare Durabilă,
