„Școala Mamei” revine la Spitalul Județean, cursuri gratuite pentru viitoarele mame
Spitalul Județean de Urgență „Dr. Constantin Opriș” Baia Mare anunță lansarea unei noi ediții a programului „Școala Mamei”, un proiect dedicat viitoarelor mame care își doresc informații corecte și sprijin specializat pe parcursul sarcinii și în perioada postnatală. Cursurile vor avea loc între 25 iunie
